Gorący weekend dla fanów Call of Duty!

Autor:

Dodano: 2017-03-17 09:40:59

Gorący weekend dla fanów Call of Duty!

Najbliższy weekend dla fanów Call of Duty zapowiada się niezwykle interesująco. Niezależnie od tego czy wolicie grać w Black Opsa 3, grindujecie w Infinite Warfare czy ogrywacie remastera powinniście być usatysfakcjonowani!

 

BO3 z double XP i nowym sprzętem!

Black Ops 3 dalej zgodnie z zapewnieniami twórców jest rozpieszczany, a gracze którzy nie odłożyli tej części na półkę nie mogą narzekać. Od czwartku do wylosowania w zrzutach zaopatrzenia jest dobrze znany wszystkim Galil oraz kolejna broń dodatkowa - nóż balistyczny.

Dodatkowo przez cały weekend będziemy mogli zdobyć specjalny kamuflaż z okazji dnia świętego Patryka. Podobnie jak z kamuflażem walentynkowym wystarczy wydropić go raz, aby był dostępny dla wszystkich broni. Nie mogło też zabraknąć podwójnych punktów. Niezaleznie od tego czy zbieracie je w MP, zombie, czy chcecie levelować bronie - wszystko do poniedziałku do godziny 19 będziecie zdobywać 2 razy szybciej!

 

Remaster również świętuję!
Podwójne punkty pojawią się także w Modern Warfare Remaster. Pamiętajcie tylko, że będą one naliczane wyłącznie graczom w party! Jeśli macie więc zamiar ogrywać w weekend MWR to może warto poszukać towarzysza broni? Zwłaszcza, że z okazji dnia świętego Patryka mapę Downpour będziemy mogli podziwiać w nieco innej odsłonie. Z ciemnej, deszczowej i ponurej stanie się na jakiś czas jasna, pogodna i słoneczna.

 

A w Infinite Warfare...
...równiez podwójne punkty! Po raz pierwszy nie są to jednak punkty naliczane do naszego poziomu lecz do poziomu wybranej przez nas drużyny zadaniowej. W taki sposób twórcy zdecydowali się świętować dodanie kolejnego, piątego zespołu o nazwie BLOOD ANVIL. Dodatkowo, również przez weekend dostępny będzie znany wszystkim tryb DEMOLKA.

Fani rywalizacji e-sportowej na najwyższym poziomie nie mogą ominąć kolejnego MLG. Tym razem najlepsze drużyny będą rywalizować w Dallas. Biorąc pod uwagę to, jak wyglądają rozgrywki w Infinite Warfare i jak różny jest każdy kolejny turniej od poprzedniego, może być bardzo interesująco! Start około godziny 21 na www.twitch.tv/mlg

 

Facebook: facebook.pl/spygamingpl
Youtube: youtube.pl/spygamingpl

Źródło: charlieintel.com