OFF-Mode, czyli o rozwoju polskiej sceny słów kilka.

Autor: Konrad "Rayttor" Rychlik

Dodano: 2017-03-30 22:26:47

OFF-Mode, czyli o rozwoju polskiej sceny słów kilka.

Polska scena eSportowa przeżywa właśnie swój ogromny rozkwit, co szczególnie widzimy po ojczystej strefie rozgrywek CS:GO. Stale rosnąca liczba turniejów dla zespołów z rodzimego podwórka robi wrażenie, a nic nie wskazuje na to, żeby ta tendencja miała się szybko zmienić.

Nie powinno więc dziwić, że taka ilość szans na pokazanie się światu, ciągnie za sobą zwiększającą się rodzinę drużyn, które celują w najwyższe lokaty. Uśmiech na twarzy pojawia się szczególnie przez to, że nie są to już amatorskie "sklejki", które zmieniają się co turniej - na naszej scenie widzimy powstające organizacje z profesjonalnym zapleczem i miejscem do treningów, jakim z pewnością jest dobrze wyposażony gaming house.

Tym razem mamy ogromną przyjemność powitać zespół OFF-Mode, w grupie polskich graczy. Młody i ambitny skład będzie reprezentował jeden z najlepszych gaming house w Polsce, który - co nie powinno dziwić - znany jest pod dokładnie taką samą nazwą jak wcześniej wspomniana piątka.

Profesjonalizm projektu w pełni oddaje nastawienie i opinia członków projektu, co możemy śledzić w popularnych aktualnie wywiadach z reprezentantami OFF-Mode.
Jak mówi Project Manager - Kamil Zieliński:
"Nasza drużyna otrzyma pełne wsparcie logistyczne oraz możliwość trenowania w naszym gaming house w Poznaniu, gdzie będą trenować pod okiem swojego trenera jak i analityków. W najbliższym czasie poczynania naszych zawodników będzie można śledzić w eliminacjach online do Mistrzostw Polski, Polskiej Ligi esportowej jak i turniejów lanowych. Naszym planem na najbliższy czas to pojawianie się regularnie na turniejach krajowych i próbowanie swoich sił w kwalifikacjach na turnieje międzynarodowe. Przewidujemy że na początku przyszłego miesiąca nasza drużyna pojedzie już na pierwszy zjazd do gaming house i w tym czasie będziecie mogli obejrzeć wiele publikacji z życia graczy."
W ślady PRIDE idą kolejne projekty, co bez wątpienia jest powodem do dumy dla osób mocno związanych z eSportem w Polsce.

 

xD9P72rgOH_a06263f5ffbac.png


Kamilowi wtóruje kapitan zespołu - Jakub 'hisux' Bogucki, który wyraża wielkie nadzieje co do swoich kolegów z drużyny.
"Zdając sobie sprawę z faktu, że nie jesteśmy wielce znanymi zawodnikami, cieszymy się i dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyło nas OFF-Mode. Dobre warunki do rozwoju powinny dodać nam skrzydeł w ważnych meczach, które czekają nas w najbliższym czasie dlatego postaramy się pokazać z jak najlepszej strony."

Taki rozwój ojczystej sceny cieszy wszystkich i mamy nadzieję, że wszystko potoczy się w jak najlepszym kierunku. Życzymy powodzenia rezprezentantom OFF-Mode w podbijaniu europejskich rozgrywek!

Linki:
FB: www.facebook.com/offmodeteam
WWW: http://off-mode.com/pl/