Elovego e-sports cup 2017

Autor: Marcin "Gamester"

Dodano: 2017-05-14 12:22:19

Elovego e-sports cup 2017

Już drugi rok z rzędu gród nad Węgorapą gości jednych z najlepszych esportowych zawodników w Polsce.

Pierwsza edycja tej imprezy, pomimo nikłego doświadczenia okazała się dość sporym sukcesem, więc w tym roku jest jeszcze lepiej!

Kliknij Tutaj!

Elovego Esports Cup 2017 to jednakże nie tylko Counter Strike. Równolegle z CSem rozegrywany jest turniej FIFA 2017, kolejny przystanek ligi IT-life Cup FIFA 17, poprowadzony przez ekipę IT-life.pl. Oczywiście do wygrania wiele ciekawych i cennych nagród.

Dla tych mniej odważnych proponujemy śledzenie zmagań na Hali Miejskiej w Węgorzewie, na pewno zawodnicy ucieszą się z tłumu widzów dopingujących każdą finezyjną sztuczkę z piłką! Crème de la
crème turnieju to jednak CS:GO. W tym roku po zaciekłej walce w kwalifikacjach online, z kilkudziesięciu pięcioosobowych drużyn do Węgorzewa przyjedzie 16 najlepszych zespołów z całej Polski. Zmagania na wszystkich scenach będzie można śledzić za darmo przez cały weekend na hali, do czego bardzo gorąco zachęcamy!

 

Oprócz zmagań naszych esportowców zatroszczyliśmy się też o elementy nieco bardziej rozrywkowe. Novum tegorocznej edycji jest pełnoprawna część meet&greet, gdzie odwiedzi nas cała plejada internetowych osobistości, m.in. Piotr "Izak" Skowyrski, najpopularniejszy streamer CS:GO w naszym kraju, czy Magic of Y, czołowy iluzjonista na polskim YT. Część z nich zaprezentuje też swoje specjalne pokazy na naszej scenie, oczywiście w przerwie między meczami ;)
 


LIVE ON