EnVyUs z awansem na zamknięte eliminacje do ELEAGUE Major

Autor: Bartłomiej "Bartek4175" Paluch

Dodano: 2017-11-05 21:08:30

EnVyUs z awansem na zamknięte eliminacje do ELEAGUE Major

Dzisiaj zakończył się ostatni półfinał europejskiego miniora. Przed nami pozostał jeszcze finał, ale znamy już dwie drużyny, które uzyskały awans na przyszłoroczne zamknięte eliminacje do ELEAGURE Major Bostan 2018, a są nimi:

Space Solidiers, które zapewniło sobie awans już wczoraj oraz EnVyUs, które dzisiaj pokonało OpTic Gaming wynikiem 2:0.

Już na pierwszej mapie, Inferno, obie drużyny szły ze sobą łeb w łeb i wyglądało na to, że o wszystkim przesądzić może nawet dogrywka. Tak się jednak nie stało, bo EnVy dało fantastyczny popis gry po stronie broniącej i przechyliło szalę zwycięstwa na swoją stronę wynikiem 16:10. Później na Trainie obraz spotkania nie uległ zmianie, a oba zespoły prezentowały grę w stylu „punkt za punkt”. W tym wypadku overtime był jeszcze bardziej prawdopodobny, ale, na nieszczęście OpTic, ostatnia, decydująca runda, należała do podopiecznych Damiena „maLeKa” Marcela.

Na ten moment lista uczestników,, którzy wezmą udział w zamkniętych eliminacji do ELEAGUE Major Boston 2018 prezentuje się następująco:

Na jutro zaplanowany jest finał turnieju, gdzie drużyny Space Soldiers oraz Teamu EnVyUs zagrają mecz o to, kto zgarnie główną nagrodę w wysokości 30 tysięcy dolarów.